MC Networking

288 raste të reja dhe tre humbje jete nga Covid në 24 orë (VIDEO)

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 288 persona dhe kanë humbur jetën tre pacientë.

Raste të reja ditore     288

Të shëruar ne 24 orë  51

Të shtruar në spitale 280

Humbje jete në 24 orë  3

Testime ditore           1304

Raste pozitive            19,445

Raste të shëruara      10,705

Raste Aktive              8260

Humbje jete               480

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top