MC Networking

Grabitja në Rinas/ Eksperti Goxhaj: Duhet të thirrej Këshilli i Sigurisë (VIDEO)

Tri javë pas grabitjes në Aeroportin e Rinasit, eksperti i Aviacionit Civil, Dritan Goxhaj thotë se për ngjarjen duhet të ishte thirrur Këshilli i Sigurisë Kombëtare të aeroportit.

Sipas tij, aeroporti nuk ka patur siguri, duke ngarkuar me përgjegjësi të gjitha palët, përfshirë koncesionarin dhe policinë.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top