MC Networking

Zhaklin Lekatari e ftuar në Dasara Radio Show: Çunat sot nuk blejnë prezervativ se kanë turp (VIDEO)

Në puntatën e 14 shkurtit të emisionit “Dasara Radio Show” nuk kishte si mos të flitej për festën e Shën Valentinit.

Zhaklin Lekatari, krijuesja e blogut të parë mbi seksin ishte e ftuar për të folur për të, por edhe dha disa këshilla shumë ndryshe në këtë ditë të rëndësishme për shumë persona.

“Eksperimentoni në shtrat”, ishte këshilla më e rëndësishme e saj.

Gjatë intervistës me Dasaran, ajo shprehet se çunat sot nuk blejnë prezervativ çojnë kalamajt e lagjes se vet kanë turp që ti blejnë.

Ose një 35-vjeçare nëse do të mbaj me vete në çant prezervativ do të etiketohet si një vajzë e përdal, dhe nuk do thotë bravo kjo e mbronë veten e vetë. 

Për më shumë ndiqni intervistën e plotë më poshtë.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top