MC Networking

Ekskluzive/ Tortura në kampin e muxhahedinëve në Tiranë, flasin dy të arratisur (VIDEO)

Dy prej muxhahedinëve iranianë që janë arratisur nga pallatet e Yzberishtit ku ndodhen mijëra të tjerë, rrëfejnë eksperiencat e tyre në Tiranë. Në një rrëfim ekskluziv për TemA TV ata tregojnë sesi raportonin endrrat dhe mendimet tek krerët eMEK-ut dhe më pas mijëra persona mblidheshin rreth tyre dhe qeshnin.

 

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top