MC Networking

Sonte në Zululand ishte e ftuar Klajda Gjosha, kandidate për deputete e LSI-së në Tiranë (VIDEO)

Klajda Gjosha, kandidate për deputete e LSI-së në Tiranë, ishte e ftuar në emisionin Zululand të Mustafa Nanos.

Ministrja e Integrimit foli për fushatën e LSI, për marrëveshjen mes qeverisë dhe opozitës, si dhe për programin e LSI.  

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top