MC Networking

I ftuar në Zululand është Bilal Kola, kreu i partisë Aleanca Popullore për Drejtësi

I ftuar në emisionin Zululand në Tema Tv është Bilal Kola, kreu i partisë Aleanca Popullore për Drejtësi.

Kola përball gazetarit Mustafa Nano ka folur për aktualitetin politik dhe për fushtën zgjedhore.

  • Comments

1 Comments:

  1. Default User Picture
    qytetari i zhgenjyer (not verified)May 23, 2017 21:43 PM

    ok

Scroll to Top